Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – branża energetyczna

SellWise

10 00050 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie tygodnia pracy, umawianie spotkań oraz dobra organizacja trasy

  • Doradzanie klientom, diagnozowanie ich potrzeb oraz docieranie do bólu

  • Aktywna sprzedaż paneli fotowoltaicznych oraz pomp ciepła

  • Przygotowanie oferty uszytej na miarę zdjętą z klienta oraz kalkulacja kosztów

  • Zawieranie umów z klientami oraz opieka posprzedażowa

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy jako terenowy Przedstawiciel Handlowy

  • Jesteś osobą z pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi - Po prostu da się Ciebie „kupić” już podczas pierwszego spotkania

  • Masz prawo jazdy i bez problemu poruszasz się w ramach województw

  • Radzisz sobie z negocjacjami i docieraniem do bólu i potrzeb u klientów

  • Jesteś osobą, dla której organizacja pracy własnej i raportowanie jej nie stanowi problemu

Mile widziane

  • Bardzo fajnie, jeśli posiadasz już doświadczenie w pracy związanej z branżą OZE!

To oferujemy

  • Pracę na czystych i jasnych zasadach oraz pełne przeszkolenie i pomoc współpracowników

  • Leady sprzedażowe umówione przez back-office, ale liczymy też na Twoje zaangażowanie w docieraniu do nowych klientów – pamiętaj, im więcej sprzedaży doprowadzisz do finału, tym więcej zarobisz!

  • Zaopatrzenie godne profesjonalnego Przedstawiciela Handlowego – do klienta podjedziesz obrandowanym samochodem, otrzymasz również wszystkie materiały potrzebne do przedstawiania oferty

  • Twoje wynagrodzenie składać się będzie z gwarantowanej podstawy i na początek wynosi 2500 zł netto + VAT na umowę zlecenie lub od razu B2B

  • Prowizję bez szklanego sufitu. Co ważne - pracując dla naszego klienta masz jedną z najatrakcyjniejszych ofert cenowych na rynku, dzięki temu nie będziesz walczyć z konkurencją

  • Możliwości szlifowania swojego warsztatu sprzedażowego u boku najlepszych specjalistów

  • Wykaż się pozytywnym nastawieniem, doświadczeniem oraz wynikami sprzedażowymi, a zaproponujemy Ci stanowisko Starszego Doradcy Energetycznego

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

SellWise

Sellwise to firma świadcząca usługi konsultingu w obszarze sprzedaży i marketingu. Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców i szefów sprzedaży, a nasi klienci doceniają nas za kompleksowość i doradczy charakter usługi. Tą rekrutację prowadzimy dla firmy z branży OZE.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca

Naszym klientem jest firma rosnąca w błyskawicznym tempie, 4 lata temu zaczynali jako małżeństwo pełne pomysłów – w tym roku liczą ponad 60 osób pełnych zapału do pracy i czekających właśnie na Ciebie!

Dodatkowe informacje

Pracujesz obecnie w branży fotowoltaicznej?

Obawiasz się, że rynek się za niedługo mocno przerzedzi?

Zmiany proponowane przez Rząd nie napawają Cię optymizmem?

Mamy dla Ciebie rozwiązanie!

Prowadzimy właśnie rekrutację do firmy fotowoltaicznej, która od kilku lat dynamicznie rozwija swój biznes. Rozwój produktu, strategia marketingowa, a także przemyślany plan docierania do różnych typów klienta zapewniają im stały przyrost nowych klientów niezależnie od rządowych dotacji. Dodatkowo praca na najlepszym sprzęcie, własne ekipy remontowe i serwisowe, a także optymalizacja cen skutecznie przyciągają

nowe zapytania oraz są źródłem rekomendacji.

Firma od wielu miesięcy zatrudnia nowych handlowców, których zaskakuje liczba ciepłych leadów i możliwości sprzedażowe, które nawet uczącym się sprzedawcom pozwalają uzyskać zarobki powyżej 20 tys. złotych. Na tym jednak plany się nie kończą – firma bardzo intensywnie rozwija kompetencje zespołu, daje dobre narzędzia marketingowe i sprzedażowe i wciąż szuka pomysłu by być skuteczniejszą.

Mają też najlepiej ułożone procesy sprzedaży w tej branży – wiem co

mówię! Układała je Nasza Firma :P

Dlaczego więc warto pracować jako Regionalny Przedstawiciel Handlowy u

naszego klienta?

Argumentów jest wiele – praca tylko na ciepłych leadach, wyedukowani klienci, wsparcie przełożonego na każdym etapie pracy, rodzinna firma z młodym zespołem, wsparcie biura, gwarantowana podstawa – byś czuł się bezpiecznie.

Zapraszamy do rozmowy! Pierwszą odbędziemy za pomocą Google Meet, a przeprowadzi ją Ania.