Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel handlowy - branża LPG

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 06.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Dla naszego klienta, który jest jedną z czołowych firm w branży LPG w Polsce, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Nr ref.: PHAG/03/2019/GDA

    Twoje zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów w segmencie butli i podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami indywidualnymi oraz firmami,
    • Wdrażanie i kreowanie działań marketingowych na podległym terenie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
    • Przygotowywanie ofert handlowych i realizowanie planu sprzedażowego,
    • Monitorowanie potrzeb na podległym terenie oraz raportowanie o wynikach sprzedaży.

    Oferujemy Ci:

    • Umowę o pracę,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia od sprzedaży,
    • Dużą samodzielność i możliwość realnego wpływu na działania firmy - każdy pomysł bierzemy pod uwagę,
    • Możliwość rozwoju; doceniamy ludzi z pasją i chęcią dzielenia się wiedzą z innymi,
    • Narzędzia potrzebne do wykonywania pracy - samochód służbowy z kartą paliwową i telefon.

    Od Ciebie oczekujemy:

    • Doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,
    • Gotowości do pracy na terenie woj. pomorskiego
    • Zaangażowania i nastawienia na cel,
    • Umiejętności budowania relacji, zarówno z klientem indywidualnym jak również B2B,
    • Umiejętności organizowania czasu pracy i wysokiej kultury osobistej,
    • Prawa jazdy kat. B.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do przesyłania CV!

    Poszukujemy 2 osób! Poleć naszą ofertę znajomym.