Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża narzędzi ręcznych)

GTV PolandO firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie ofert handlowych;
  • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz analiza rynku konkurencji;
  • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy;
  • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów;
  • Bieżąca kontrola spływu należności.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży narzędzi ręcznych;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Doskonała organizacja pracy.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna

GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole.

Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża narzędzi ręcznych), zachodniopomorskie