Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)

NOFEE Prosta Spółka Akcyjna

umowa o pracę
7 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 00015 000 netto (+ VAT) / mies.
  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Praca na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych oraz biznesowych;

  • Odpowiedni dobór instalacji dostosowanej do potrzeb klienta;

  • Kontakt z klientem podczas przebiegu inwestycji oraz po jej zakończeniu;

  • Nadzór nad przebiegiem inwestycji;

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Aktywną sprzedaż produktów firmy (pompy ciepła oraz fotowoltaika)

  • Raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • Łatwość w kontaktach interpersonalnych;

  • Umiejętność pracy w zespole oraz z Klientem;

  • Efektywnego planowania i organizacji pracy własnej;

  • Determinacja w dążeniu do celu i zaangażowanie

  • Umiejętności negocjacyjne oraz znajomość technik sprzedaży

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa plus korzystne premie prowizyjne bez limitu górnego;

  • Samochód służbowy;

  • Telefon służbowy;

  • Komputer lub tablet z systemem do tworzenia ofert;

  • Pracę w zgranym zespole;

  • Przyjazną i otwartą atmosferę;

  • Pełne wsparcie szkoleniowe;

  • Opiekę i pomoc osób doświadczonych z naszej firmy;

  • Niezbędne materiały reklamowe.

  • Możliwości rozwoju i awansu wewnątrz grupy na poziom dyrektora regionalnego

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

O nas

NoFee to nie tylko firma zajmująca się kompleksowo sprzedażą i montażem pomp ciepła, fotowoltaiki i magazynów energii. NoFee to także styl życia, bez rachunków i w zgodzie z naturą.

W kwestii jakości nigdy nie idziemy na żadne kompromisy. Dlatego NoFee postawiliśmy na 4 solidnych filarach: BEZPIECZEŃSTWO + TECHNOLOGIA + NIEZAWODNOŚĆ + DOŚWIADCZENIE.