Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Bytów, Chojnice, Czersk, Człuchów, Gdańsk, Gdynia, Kartuzy, Kościerzyna, Kwidzyn, Lębork, Malbork, Miastko, Nowy Dwór Gdański, Pruszcz Gdański, Puck, Reda, Rumia, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Sztum, Tczew, Ustka, Wejherowo, Władysławowo, pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-01-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria prowadząca działalność na rynku usług prawniczych, której priorytetem od początku istnienia jest zagwarantowanie osobom poszkodowanym profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej w uzyskaniu pełnej i jak najwyższej rekompensaty za doznaną szkodę.

    W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydata na stanowisko:

    Regionalnego Przedstawiciela Handlowego
    Lokalizacja: teren woj. pomorskiego

    Zakres obowiązków:

    • prowadzenie umówionych przez Kancelarię spotkań z potencjalnymi klientami,
    • pomoc w zakresie gromadzenia dokumentacji,
    • zawieranie umów z klientami Kancelarii,
    • dbanie o dobre relacje z klientem

    Od Kandydata Wymagamy:

    • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego min 1 rok,
    • umiejętności zarządzania własnym czasem oraz orientacji na wyniki
    • szybkiej reakcji na trendy rynkowe i działania konkurencji,
    • wysokiej kultury osobistej,
    • prawa jazdy kat B, oraz dobrej znajomości obsługi komputera
    • wykształcenia min. średniego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę (po okresie próbnym) + wszystkie narzędzia potrzebne do pracy
    • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych,
    • specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy,
    • pomoc i wsparcie Centrali firmy

    Szczególnie do kontaktu zapraszamy osoby z branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, pośrednictwa kredytowego.