Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

BFP S.A.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Należący do polskiej grupy kapitałowej producent karm dla psów i kotów, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kompetentnych osób do swojego działu sprzedaży na stanowisko:

(Wielkopolska, Dolny Śląsk)

Główny cel stanowiska: aktywna realizacja planów sprzedażowych firmy poprzez budowanie współpracy z lokalnymi, specjalistycznymi sklepami zoologicznymi.

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów detalicznych oraz hurtowych;
  • regularne kontakty handlowe i budowanie efektywnych relacji z klientami, prezentowanie oferty, pozyskiwanie zamówień, czuwanie nad jakością ich realizacji;
  • monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych;
  • reprezentowanie firmy na spotkaniach i wydarzeniach branżowych oraz wspieranie działań promocyjnych i wizerunkowych;

Oczekujemy:

  • kilkuletniego doświadczenia jako przedstawiciel handlowy, sprzedawca lub konsultant  w dziale obsługi klienta, a w tym minimum 2 lata w branży zoologicznej (warunek konieczny);
  • znajomości technik sprzedaży, negocjacji i obsługi Klienta;
  • dobrej znajomości lokalnego rynku artykułów dla zwierząt domowych;
  • doskonałej organizacji pracy własnej i samodzielności;
  • gotowości do udziału w wieloletnim projekcie biznesowym;
  • pasji do zwierząt, sympatii do ludzi, entuzjazmu do pracy;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobrą atmosferę pracy w inspirującym zespole
  • uczestnictwo w unikalnym projekcie biznesowym
  • możliwość powiązania własnego rozwoju zawodowego z długofalowym rozwojem firmy
  • niezbędne narzędzia pracy, w tym telefon, komputer i samochód służbowy
  • Uwaga! Jeżeli masz w domu zwierzaka możesz go zabrać w trasę ze sobą, nam sierść w aucie nie przeszkadza!

Ogłoszenie archiwalne