Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

V Trade Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Rekrutacja dotyczy 4 lokalizacji:
  1. woj. łódzkie, mazowieckie
  2. woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
  3. woj. zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie
  4. woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych oraz promocyjnych na powierzonym terenie;
  • Efektywna współpraca i wysoka jakość obsługi Klientów;
  • Skuteczne definiowanie potrzeb klientów oraz dostarczanie kompleksowych rozwiązań;
  • Rozwój terenu poprzez maksymalizację liczby klientów o najwyższym potencjale;
  • Dbanie o odpowiednią dystrybucję, siłę pozycjonowania i strategię cenową firmy;
  • Budowanie długofalowych relacji z klientem i wykorzystanie ich do zapewnienia przewagi konkurencyjnej;
  • Samodzielne prowadzenie negocjacji handlowych, tworzenie ofert i kalkulacji cenowych;
  • Utrzymywanie i rozwój długofalowych relacji z dotychczasowymi klientami oraz zwiększanie ich wolumenu zakupowego, m. in. poprzez wprowadzanie nowych produktów;
  • Profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu;
  • Raportowanie zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości obsługi programów graficznych;
  • Minimum dwuletnie doświadczenie we współpracy z klientami rynku tradycyjnego (sieci detaliczne, samodzielni dystrybutorzy, oddziały dystrybutorów);
  • Doświadczenie w branży papierniczej (warunek wskazany);
  • Strategiczne i operacyjne zdolności zarządzania klientami;
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu Kluczowych Klientów;
  • Doświadczenie w docieraniu do osób decyzyjnych na różnych szczeblach w organizacji po stronie klienta;
  • Doskonałą umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji biznesowych;
  • Zdolność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych;
  • Silną orientację na realizację wyznaczonych celów oraz poszukiwanie efektywnych rozwiązań sprzedażowych;
  • Zdolności analityczne;
  • Dobrą znajomość MS Excel;
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetami sprzedażowymi;
  • Proaktywność i wysoką motywację do osiągania wyników;
  • Bardzo dobrą organizację pracy własnej;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Wynagrodzenie ryczałtowe oraz premię uzależnioną od wyników;
  • Dedykowany program szkolenia;
  • Możliwość realizacji ciekawych projektów oraz zgłaszania i wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających;
  • Pracę w grupie kapitałowej o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Narzędzia pracy w tym samochód służbowy;
  • Możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy;
  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki.

Proces aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania. Administratorem danych jest V-Trade Sp. z o.o. z siedzibą z siedzibą w: ul. Obywatelska 4, 02-409 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000686389, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla M.ST. Warszawy w Warszawie, XIII wydział gospodarczy NIP 522-309-58-56.
Prosimy, aby umieścili Państwo na dokumentach aplikacyjnych klauzulę o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez V-Trade Sp. z o.o. z siedzibą z siedzibą w: ul. Obywatelska 4, 02-409 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”. W przypadku gdyby nie doszło do zatrudnienia Państwa na stanowisku, którego dotyczy niniejsze ogłoszenie o pracę, a byliby Państwo zainteresowani objęciem ich procesami rekrutacji prowadzonymi w przyszłości, prosimy o dodanie dodatkowo następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez V-Trade Sp. z o.o. z siedzibą z siedzibą w: ul. Obywatelska 4, 02-409 Warszawa, dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem”. Klauzula rekrutacyjna dostępna jest pod adresem: https://v-trade.pl/klauzula_RODO.pdf

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy