Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy

Simba PRODUCENT PLACÓW ZABAWO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i budowanie sieci sprzedaży

  • negocjowanie warunków współpracy z klientami

  • przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych

  • podtrzymywanie współpracy i wsparcie merytoryczne dla klienta

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • monitorowanie rynku w zakresie popytu i podaży produktu

  • promowanie produktów firmy

  • monitorowanie działań konkurencji

  • przygotowywanie prezentacji, ofert handlowych oraz raportów

  • organizacja spotkań promocyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie,

  • mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta i w przygotowywaniu ofert,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej,

  • umiejętność sporządzania pism z zachowaniem poprawności stylu, formy i treści;

  • umiejętność spisywania protokołów i sprawozdań;

  • znajomość pakietu programów biurowych (MS Word, MS Excel),

  • dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie, dyspozycyjność i punktualność,

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach,

  • prawo jazdy kat.B

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży urządzeń placów zabaw bądź wyposażenia szkół i przedszkoli

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe i motywacyjne,

  • możliwość pracy w polskiej firmie, o już ugruntowanej pozycji na rynku i wciąż dynamicznie się rozwijającej,

  • przyjazne środowisko pracy, możliwość pracy w wyjątkowym zespole zbudowanym z ludzi

  • z pasją i ogromną dawką pozytywnej energii,

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności,

Simba PRODUCENT PLACÓW ZABAW

Simba s.c. jako jeden z liderów producentów placów zabaw i siłowni zewnętrznych oraz małej architektury - jest rzetelnym kontrahentem i uczciwym pracodawcą. Posiada certyfikat Marka Lubelskie oraz wyróżnienie Gazele Biznesu 2020. Jest cyklicznie nagradzana w tym m.in. na międzynarodowych targach Lubdom, gdzie po raz kolejny została nagrodzona za najlepsze urządzenia zabawowe – Produkt Roku 2020. Spółka jest także laureatem konkursu dot. inwestycji budowlanych - zdobyła Kryształową Cegłę - edycja 2019 za najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy UE w kategorii Obiekty Przestrzeni Publicznej. Jest członkiem Wschodniego Klastra Obróbki Metali.

Przewiń do profilu firmy

Obsługa Klienta w regionie ma niebagatelny wpływ na jakość i profesjonalizm we współpracy z naszymi Klientami. Poszukujemy osób, które lubią pracę gdzie wiele się dzieje. Jeśli jesteś otwarty na ludzi, komunikatywny i życzliwy, chcesz docierać do Klientów i pomagać Im oraz jeśli nie boisz się wyzwań - to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Znajomość branży placów zabaw bądź doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (np. wyposażenia do biur, szkół czy przedszkoli) oraz dobra organizacja czasu pracy będą dodatkowymi atutami.