Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Floraland Sp. z o. o. Sp. K.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa Klientów sieciowych, detalicznych i hurtowych

  • sporządzanie zamówień

  • realizacja celów sprzedażowych i marketingowych

  • stałe poszukiwanie nowych odbiorców

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość technik sprzedaży oraz zasad merchandisingu

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, entuzjazm

  • dyspozycyjność i wysoka motywacja zawodowa

  • znajomość obsługi komputera

  • prawo jazdy

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe

  • znajomość lokalnego rynku artykułów do ogrodu

  • doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi, sklepami typu „Dom i Ogród”

To oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju i samorealizacji

  • wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy, motywacyjny system premiowy

  • samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Floraland Sp. z o. o. Sp. K. firma istniejąca od 1991 roku, oferująca produkty do ogrodu w kategoriach: narzędzia i sprzęt ogrodowy, grille i meble ogrodowe oraz nasiona

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy : region: południowo-zachodni