Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Multitex spółka z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • poszerzanie sieci dystrybucji marki na wybranych województwach

  • rozwój sprzedaży u obecnych dystrybutorów i w sklepach

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów typu B2B (dystrybutorów regionalnych, sklepy dziecięce, sklepy tekstylne)

  • rozwój sprzedaży na terenie podległych województw

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • promowanie marki i oferty wśród sklepów tekstylnych i dziecięcych

  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów B2B

  • planowanie, realizacja, monitorowanie wyznaczonych celów sprzedaży,

  • przyjmowanie i wprowadzanie zamówień do systemu firmowego

  • bieżące raportowanie przebiegu i wyników pracy

  • okresowe raportowanie przebiegu i wyników pracy Przełożonemu

Nasze wymagania

  • charyzma i pewności siebie w kontaktach z Klientem

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • umiejętność aktywnej sprzedaży i pracy w terenie

  • umiejętność telefonicznej obsługi klienta typu B2B

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność obsługi komputera + MS Excel (analiza portfela klientów)

  • otwartość, komunikatywność

  • prawo jazdy kategorii B z doświadczeniem

  • gotowość do częstych wyjazdów na rozmowy handlowe i promocyjne (min. 6 noclegów miesięcznie w hotelu -na koszt firmy)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • czytelny, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon, mobilny Internet)

  • umowę o współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą

  • pracę w atmosferze firmy rodzinnej

  • częste podróże

  • możliwość rozwoju na odpowiedzialnym stanowisku, w rozwojowym dziale

  • współpracę z doświadczonymi specjalistami z działów sprzedaży krajowej i eksportowej (wsparcie opiekuna w okresie wdrożenia)

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez: szkolenia produktowe, program szkoleń dodatkowych

O nas

Firma Multitex Sp. z o.o. (dawniej: P.P.H.U. MATEX Monika Kunert) Jest jednym z największych producentów artykułów pościelowych w Polsce. Obecnie posiada 3 marki: MATEX, BabyMatex, SANIPUR (www.matex.pl, www.babymatex.eu, www.PodkladyHigieniczne.pl ) których produkty są dostępne na rynkach kilkunastu Państw Europejskich i zatrudnia ponad 80 pracowników.