Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy w regionie

REKEEP POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,

  • aktywna sprzedaż bezpośrednia usług z obszaru Facility Management

  • badanie potrzeby klienta oraz przygotowywanie ofert i kalkulacji,

  • realizacja planu sprzedaży oraz dbanie o stałe podnoszenie swoich wyników,

  • współpraca m.in. z Działem Operacyjnym, realizującym daną usługę,

  • raportowanie swoich działań w systemie CRM,

Nasze wymagania

  • minimum 1 rok doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klienta

  • umiejętności pracy z klientami w oparciu o budowanie długotrwałych relacji

  • umiejętność komunikacji z wymagającym klientem

  • zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

  • samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • otwartość i inicjatywa

  • zaangażowanie i skuteczność w realizacji wyznaczonych celów,

  • umiejętność obsługi pakietu Office (Excel, Word)

  • prawa jazdy kat.B

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • szkolenia produktowe i dobre wdrożenie do pracy

  • miłą atmosferę i nowoczesną kulturę pracy

  • niezbędne narzędzia do pracy w terenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne