Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy

MPS sp. z o.o.

4 5006 500 brutto / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spotkań z Klientami w powierzonym regionie

  • informowanie Klientów o nowych rozwiązaniach i usługach

  • finalizacja kontraktów i opieka posprzedażowa

  • wsparcie w aklimatyzacji nowych pracowników w miejscu wykonywania pracy

  • ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w branży medycznej,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon)

  • możliwość pracy w dynamicznym i ambitnym zespole

  • pakiet ubezpieczeniowy

O nas

Firma świadcząca usługi medyczne dla potrzeb własnych poszukuje osoby na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy na południe Polski.