Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy – doradca OZE

SELLWISE Szymon NegaczO firmie

2 50030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów na powierzonym terenie

  • Reprezentowanie firmy jako doradca, nie akwizytor

  • Aktywne doradztwo w zakresie pomp ciepła i fotowoltaiki

  • Raportowanie wyników swojej pracy

Nasze wymagania

  • Masz 2 letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • Jesteś osobą o wysoko rozwiniętych umiejętnościach sprzedażowych i negocjacyjnych

  • Masz dużą łatwość w nawiązywaniu kontaktów i swobodę w komunikacji, a ponadto lubisz ludzi

  • Masz prawo jazdy kat. B

  • Potrafisz doskonale organizować swoją pracę

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży OZE

  • Doświadczenie na stanowisku mobilnego Przedstawiciela Handlowego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

  • Gwarantowana podstawa w wysokości 2 500 zł netto + VAT

  • Prowizja, której nie obejmują żadne limity (najlepsi przedstawiciele zarabiają ok. 20 000 - 30 000 zł co miesiąc)

  • Ciekawe i konkretne narzędzia rozwojowe, w tym szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Duże wsparcie marketingowe i pomoc zespołu back office w organizacji spotkań (ciepłe leady)

  • Pomoc doświadczonego zespołu i rodzinną atmosferę

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, sprzęt biurowy)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

SELLWISE Szymon Negacz

Dlaczego warto pracować jako przedstawiciel handlowy u naszego klienta?

Argumentów jest wiele – praca tylko na ciepłych leadach, wsparcie przełożonego na każdym etapie, rodzinna firma z młodym zespołem. A branża fotowoltaiczna daje możliwość lepszej przyszłości i rozwija się w zawrotnym tempie – wszystko teraz idzie w kierunku odnawialnych źródeł energii.

Dołącz do zespołu!

Przewiń do profilu firmy