Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny przedstawiciel handlowy / doradca żywieniowy bydła mlecznego

KW NUTRITION s.c.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i promowanie produktów Firmy (gospodarstwa rolne i punkty handlowe)

  • utrzymywanie stałych kontaktów z klientami oraz doradztwo z zakresu oferowanych produktów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta - mile widziane w branży rolniczej

  • jako Przedstawiciel Handlowy lub doradca żywieniowy bydła mlecznego

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane rolnicze)

  • znajomość lokalnego rynku środków do produkcji rolnej związanej z chowem i hodowlą zwierząt gospodarskich

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • dobra organizacja własnej pracy

  • kreatywność i samodzielność

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników sprzedażowych

  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy)

  • wdrożenie i wsparcie niezbędne do realizacji zadań

KW NUTRITION s.c.

KW NUTRITION S.C. – to nowoczesna firma, działająca na rynku paszowym. Jesteśmy producentem i dystrybutorem dodatków paszowych dla zwierząt. Specjalizujemy się w żywieniu zwierząt hodowlanych (głównie krów mlecznych). Świadczymy również usługi związane z doradztwem żywieniowym.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy