Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. hurtu

Stürmer Maszyny Sp. z o.o.O firmie

5 550–12 000
brutto / mies.
  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Skuteczna realizacja wyznaczonych celów (odpowiedzialność za osiągane wyniki oraz wizerunek Firmy).
  • Zarządzanie relacjami z Klientami na podległym terenie.
  • Rozbudowa sieci Partnerów Handlowych oferujących produkty Firmy.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów.
  • Udział w targach branżowych.
  • Raportowanie działań

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w sprzedaży produktów technicznych
  • Kompetencji interpersonalnych pozwalających na budowania i utrzymywania
  • Trwałych, pozytywnych relacji z Klientami.
  • Umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Wysokiej samodyscypliny w organizacji pracy.
  • Pozytywnego nastawienia do pracy i współpracy w zespole.
  • Dyspozycyjności pozwalającej na odbycie częstych wyjazdów służbowych.
  • Prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu.

To oferujemy

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznym zespole.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od początku zatrudnienia.
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia za wyniki

O nas

Jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę niemieckiej firmy Stürmer Maschinen GmbH, która za naszą zachodnią granicą ceniona jest głównie za produkty najwyższej jakości jak i perfekcyjny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W skład firmy Stürmer wchodzą następujące marki: OPTIMUM, METALLKRAFT, HOLZKRAFT, HOLZSTAR, AIRCRAFT, UNICRAFT, CLEANCRAFT.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. hurtu, mazowieckie