Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Kluczowych

UTA sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • profesjonalny dobór rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami, zespołem i przełożonym

  • uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach branżowych

  • współpraca z innymi Działami firmy w zakresie realizacji powierzonych zadań

  • realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i zaplanowanych aktywności

  • miejscem wykonywania pracy jest Warszawa lub Gdańsk (możliwe także okolice w ramach pracy zdalnej po wdrożeniu stanowiskowym)

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • językiem korporacyjnym jest u nas język angielski, który m.in. służy nam do komunikacji z naszymi międzynarodowymi oddziałami UTA, dlatego od kandydatów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (zarówno w mowie, jak piśmie)

  • biegła znajomość języka polskiego

  • wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji z klientem

  • zdolności negocjacyjne, samodzielność oraz wewnętrzna motywacja

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość branży transportowej

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • możliwość rozwoju w rozwijającej się międzynarodowej organizacji

  • dobrą atmosferę w zespole i wsparcie kolegów

  • auto służbowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • program rekomendacji pracowników

  • public transportation costs refund