Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów Sieciowych

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie planów, celów i zadań w zakresie sprzedaży w podległej bazie klientów

  • Egzekucja centralnych ustaleń na poziomie lokalnym

  • Inicjowanie działań lokalnych wspierających dystrybucję, ekspozycję oraz widoczność produktów Strauss Cafe

  • Koordynowanie działań promocyjnych oraz ścisła współpraca z Merchandiserami

  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji w zakresie promocji, asortymentu i cen

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży w branży FMCG

  • Umiejętność efektywnego budowania relacji biznesowych

  • Nastawienie na rezultat, wytrwałość w dążeniu do celu

  • Bardzo dobrej organizacja pracy własnej

  • Kreatywności w realizacji wyznaczonych celów

  • Ważne prawo jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w zespole pełnym pasji i zaangażowania w działaniu

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwości rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, projektach

  • Program kafeteryjny – bilety do kina, bilety do teatru, karta sportowa

  • Szeroki pakiet socjalny, w tym prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do wypoczynku

  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon służbowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy producentem kawy, międzynarodową firmą działającą w branży FMCG i HoReCa.

W naszym portfolio posiadamy rozpoznawalne marki o ugruntowanej pozycji na polskim rynku.

Przewiń do profilu firmy