Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 07.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Spring Professional to lider profesjonalnych rekrutacji. Specjalizujemy się w procesach związanych z doborem specjalistów, kierowników oraz kadry menedżerskiej średniego i wyższego szczebla w obszarach Engineering, Finance, Sales & Marketing, Property & Construction, Supply Chain & Logistics, Lifescience. Jesteśmy częścią grupy Adecco – wiodącego w świecie dostawcy rozwiązań HR, działającego w ponad 60 krajach i zatrudniającego ponad 31 tysięcy pracowników. Obecność Spring w największych miastach świata zapewnia naszym klientom szeroki zasięg krajowy i międzynarodowy. Działamy w 16 krajach, zatrudniamy ponad 723 konsultantów i stale się rozwijamy. Tylko w 2015 r. Spring Professional przeprowadził rekrutację 36 tysięcy osób na stanowiska w grupie średniej i wyższej kadry kierowniczej na całym świecie.

    Nasz klient to międzynarodowa firma z sektora technicznego, niekwestionowany lider w swojej branży, który  w związku ze swoim rozwojem poszukuje doświadczonej osoby na stanowisko:

    RKAM/05/2018

    Zakres zadań:

    • Współpraca z kluczowymi klientami, utrzymywanie długofalowych relacji
    • Przygotowanie ofert handlowych, kalkulacji dla klientów
    • Negocjowanie kontraktów
    • Realizacja planów sprzedażowych
    • Rozpoznawanie potrzeb klienta i proponowanie rozwiązań

    Doradztwo techniczne dla klientów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Doświadczenie w obszarze sprzedaży
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu
    • Umiejętności negocjacyjne
    • Gotowość do podróży służbowych
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferta:

    • Ciekawa praca w firmie o wiodącej pozycji na rynku
    • Pakiet szkoleń i wsparcie merytoryczne
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
    • Bogaty pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.