Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów (sieci, hurt)

TM Toys Sp. z o.o.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie relacji oraz obsługa kluczowych klientów
  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych
  • Zarządzanie produktami firmy w obsługiwanych punktach sprzedaży: negocjacje ekspozycji, wprowadzanie nowego asortymentu, kontrola nad składanymi zamówieniami oraz stanami magazynowymi w sieciach handlowych i w rynku tradycyjnym
  • Odpowiedzialność za wyznaczony budżet

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • Ogólna znajomość marketingu
  • Dobra organizacja pracy i zarządzanie czasem
  • Dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie Excel)

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Samodzielne i kreatywne stanowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Miejsce pracy

  • Region pracy: woj. łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubelskie
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Łódź, Warszawa lub okolice tych miast

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów (sieci, hurt), Łódź