Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Polenergia Fotowoltaika

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej (pompy ciepła /fotowoltaika/ładowarki EV/carporty/magazyny energii/rozwiązania Smart Home/zielona energia)

  • Odbywanie spotkań handlowych z klientami przekazanymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami

  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej

  • Jesteś osobą nieprzeciętną

  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze

  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia

  • Lubisz rywalizacje i prace w terenie

  • Od kiedy pamiętasz w rankingach sprzedażowych zajmowałeś/aś najwyższe pozycje

  • Sprzedaż to Twój żywioł - ciągle chcesz więcej, bo ciągle Ci mało

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe

  • Bardzo wysokie prowizje

  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto z kartą paliwową, iPad, telefon)

  • Umawiane spotkania przez Dział Wsparcia Sprzedaży

  • Stabilność dużej organizacji

  • TOPowy Manager Sprzedaży, od którego wiele się nauczysz

  • Tygodniowe szkolenie wdrożeniowe z produktu i sprzedaży

  • Konkursy sprzedażowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dla żądnych zarządzania - możliwość awansu

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Przewiń do profilu firmy