Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. OZE

Polenergia FotowoltaikaO firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz oferowanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu energii odnawialnej (pompy ciepła /fotowoltaika/ładowarki EV/carporty/magazyny energii/rozwiązania Smart Home/zielona energia)
  • Odbywanie spotkań handlowych z klientami przekazanymi przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • Raportowanie wyników sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży bezpośredniej
  • Jesteś osobą nieprzeciętną
  • Chcesz zarabiać dobre pieniądze
  • Świetnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty/a na nowe doświadczenia
  • Lubisz rywalizacje i prace w terenie
  • Od kiedy pamiętasz w rankingach sprzedażowych zajmowałeś/aś najwyższe pozycje
  • Sprzedaż to Twój żywioł - ciągle chcesz więcej, bo ciągle Ci mało

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Bardzo wysokie prowizje
  • Niezbędne narzędzia do pracy (auto z kartą paliwową, iPad, telefon)
  • Umawiane spotkania przez Dział Wsparcia Sprzedaży
  • Stabilność dużej organizacji
  • TOPowy Manager Sprzedaży, od którego wiele się nauczysz
  • Tygodniowe szkolenie wdrożeniowe z produktu i sprzedaży
  • Konkursy sprzedażowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dla żądnych zarządzania - możliwość awansu

Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika – jesteśmy częścią największej, prywatnej grupy energetycznej w Polsce Polenergia S.A. Rośniemy w siłę tak szybko, że w drugim roku działalności zajęliśmy 3 miejsce pod względem zainstalowanej mocy w mikroinstalacjach.

Wytyczamy kierunki polskiej transformacji energetycznej. Budujemy najlepszą ofertę komplementarnych usług i zielonych technologii, wspierających na co dzień polskie rodziny i przedsiębiorstwa.

Do naszych inwestycji oprócz rozwoju obszaru fotowoltaiki, należy pozyskiwanie energii z farm wiatrowych na morzu i lądzie, transformacja wodorowa, rozwój kogeneracji gazowej oraz e-mobility.

Chcesz poznać nasze wartości? To pasja, odpowiedzialność, leadership, samodoskonalenie, ambicja oraz jakość. Jeśli kierujesz się podobnymi, połączmy siły, żeby razem zmieniać polski rynek energetyczny!

#ŁączymyEnergię

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. OZE, warmińsko-mazurskie