Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Rozwoju Rynku

LAMEX ANDRZEJ LESZEK sp.k.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych zgodnie z polityką handlową firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów na powierzonym obszarze

  • Budowanie długofalowej współpracy z powierzonymi klientami

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów i w branży

  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Prowadzenie bazy danych klientów

  • Monitoring konkurencji oraz trendów rynkowych

  • Sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana, znajomość branży elektronicznej, AGD i RTV, branży narzędziowej, samochodowej lub elektrycznej oraz firm działających na przyszłym terenie aktywności zawodowej

  • Nastawienie na cel oraz wysoce rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • Bardzo dobre umiejętności rozwijania kontaktów interpersonalnych i relacji biznesowych

  • Doskonała organizacja pracy własnej, samodzielność oraz odpowiedzialność w działaniu

  • Mile widziane doświadczenie współpracy z klientem sieciowym

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjny pakiet premiowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer

O nas

Lamex jest dynamicznie rozwijającą się firmą z długoletnim doświadczeniem

w branży elektronicznej. Stale poszerzamy naszą ofertę oraz zwiększamy dostępność naszych produktów, poprzez rozwijanie sieci przedstawicieli i partnerów handlowych.