Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. rynku tradycyjnego i nowoczesnego

Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych i jakościowych (ekspozycje, listingi, promocje) oraz utrzymywanie relacji z klientami.

  • Efektywne zarządzanie podległymi halami, sieciami detalicznymi, sklepami, współpraca z hurtowniami, szeroko rozumiana obsługa klientów i rozwój sprzedaży;

  • Realizacja założonych planów ilościowych i celów jakościowych (ekspozycje, listingi, promocje);

  • Monitorowanie rynku i analiza konkurencji;

  • Raportowanie bieżących wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata;

  • Znajomość tradycyjnego i nowoczesnego rynku spożywczego;

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;

  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami;

  • Znajomość kroków wizyty handlowej, pracy z produktem, technik negocjacji i dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne;

  • Dobra znajomość obsługiwanego terenu;

  • Znajomość obsługi MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Motywacyjny system wynagradzania;

  • Dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka zdrowotna po okresie próbnym, karta Multisport, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia z ZFŚS, paczki produktów Mosso);

  • Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;

  • Odpowiednie narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon);

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • Pracę ze znanymi i cenionymi produktami, a także wprowadzanie nowych produktów Kewpie na rynek polski.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. jest częścią globalnego koncernu spożywczego Kewpie Corporation Japan, założonego w 1919 roku i obecnie notowanego na giełdzie w Tokio, jednego z największych koncernów spożywczych w Azji i na świecie. W Polsce Mosso Kewpie jest jednym z wiodących producentów znanych i cenionych produktów z kategorii: majonezów (Majonez Napoleoński i Sałatkowy), olejów (Olej Mazowiecki), sosów i dressingów (Impresje), chrzanów, musztard, keczupów i przetworów warzywnych. Zatrudniamy ludzi z pasją, pozytywnie nastawionych do rozwoju rynku, tworzących dobrą atmosferę pracy i relacji w Zespole oraz z Klientami. Dzięki unikalnej kombinacji naszych marek, jakości i kompetencji jesteśmy w ścisłej czołówce producentów majonezów, olejów i chrzanów w Polsce.

Przewiń do profilu firmy