Regionalny przedstawiciel handlowy ds. sieci handlowych i sklepów

MedicaLineO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Twój zakres obowiązków

  • Obszar pracy: woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie
  • Praca w pionie BIO firmy Medicaline, z markami: BeOrganic, Ecoblik i YumEarth
  • Aktywne pozyskiwanie (budowanie bazy) oraz obsługę aktualnych klientów, na powierzonym regionie - traditional trade, modern trade, ziel-med.
  • Odpowiedzialność za nawiązywanie oraz utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz budowanie pozytywnego wizerunku firmy na powierzonym terenie,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych (nowe produkty, wartość dodana produktu),
  • Realizowanie planów sprzedażowych i zadaniowych na powierzonym terenie,
  • Praca zgodna z przyjętą polityką i standardami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy ze sklepami traditional trade, modern trade (Auchan, Leclerc, Piotr i Paweł/Spar, Intermarche),
  • Doświadczenie we współpracy ze sklepami z żywnością ekologiczną, suplementami diety, zielarsko-medycznymi,
  • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientami, opartych o rzetelność i wiedzę merytoryczną,
  • Kreatywność, zorientowanie na sukces, pozytywne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • Wysoki poziom motywacji oraz chęć samodoskonalenia się,
  • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,
  • Uczciwość i rzetelność w codziennej współpracy,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Mile widziana osoba interesująca się zdrowym, ekologicznym odżywianiem.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w budowaniu nowoczesnej organizacji i ciekawego portfela produktowego marek: Ecoblik, BeOrganic, YumEarth
  • Oferta wysokiej jakości produktów, stale rozwijana,
  • Pracę w interdyscyplinarnym zespole doświadczonych ekspertów, w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej,
  • Wsparcie na każdym etapie realizacji założonych zadań,
  • Możliwość realnego awansu zawodowego w młodej i szybko rozwijającej się firmie,
  • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop),
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

Medicaline to bardzo szybko rozwijający się polski producent, wysokiej jakości naturalnych suplementów diety oraz ekologicznej żywności.

Regionalny przedstawiciel handlowy ds. sieci handlowych i sklepów, Gdańsk