Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Wody Mineralnej

  • Kalisz, Leszno, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 26.07.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 25.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Producent WODY MINERALNEJ – Uzdrowisko Wieniec Zdrój
    poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kalisz, Leszno, Ostrów Wielkopolski (miasta i okolice)

    Zakres obowiązków:

    • Pozyskiwanie nowych Klientów
    • Sporządzanie ofert, prowadzenie negocjacji
    • Aktywna sprzedaż produktów na powierzonym terenie
    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • Analizowanie sprzedaży, sporządzanie zestawień i przekazywanie raportów Dyrektorowi
    • Prowadzenie analiz rynku i przekazywanie zarządowi informacji o nowych trendach w branży wraz z oceną zachowań i potrzeb klientów

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie zawodowe w branży FMCG- min. 3 lata
    • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
    • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania
    • Nastawienie na realizację celu i determinacja w jego osiągnięciu
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Prawo jazdy kat. B
    • Dyspozycyjność, sukcesy w pracy sprzedażowej poparte konkretnymi wynikami
    • Udokumentowane doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi w zakresie dystrybucji towarów oraz pozyskiwania nowych klientów
    • Znajomość narzędzi marketingu

    Oferujemy:

    • Pełną wyzwań pracę w polskiej firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów
    • Motywacyjny system wynagradzania
    • Dobrą atmosferę w pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w CV (Curriculum vitae) oraz liście motywacyjnym przez administratora danych osobowych, tj. Uzdrowisko Wieniec sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku (ul. Brzozowa 1, 87-800, Włocławek), KRS 55528 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na ww. stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do[BB1]  Uzdrowiska Wieniec Sp. z o. o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i ich swobodnego przepływu niniejszym informujemy, że Pana/Pani dane osobowe zawarte w CV (Curriculum vitae) będą przetwarzane przez administratora danych osobowych, tj. Uzdrowisko Wieniec sp. z o.o. z siedzibą we Włocławku (ul. Brzozowa 1, 87-800, Włocławek), KRS 55528 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na ww. stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji w oparciu o art. 6 ust. 1 lit. a) tego rozporządzenia.

    Pani/Pana CV będzie przechowywane w bazie danych przez okres 3 pełnych miesięcy kalendarzowych.

    Pani/Pana Udostępnienie powyższych danych we wskazanym celu jest dobrowolne. Pana/Pani dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w szczególności w formie profilowania.

    Pana/Pani dane będą przetwarzane w oparciu o powyższą zgodę i wyłącznie we wskazanym celu, przez okres ważności udzielonej zgody. Uzdrowisko Wieniec sp. z o.o. nie udostępnia Pana/Pani danych osobowych podmiotom trzecim, za wyjątkiem przypadków udostępnienia przewidzianych w przepisach prawa powszechnie obowiązującego. Przysługuje Panu/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    Przysługuje Panu/Pani również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.