Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Dział budowlany

Cell-Fast Sp. z o.o.

  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie relacji biznesowych z klientami oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych,

  • negocjowanie warunków handlowych,

  • realizacja celów wyznaczonych przez firmę.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • silna motywacja do pracy, nastawienie na cel, dynamizm w działaniu i zaangażowanie,

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • profesjonalne szkolenia dające możliwość rozwoju zawodowego,

  • zdobycie cennego doświadczenia w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów na rynku,

  • wynagrodzenie stałe + premia,

  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, komputer).

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych (CV + list motywacyjny).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie poniższych klauzul:

• Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Cell-Fast Sp.zo.o. z siedzibą w Stalowej Woli, ul. Grabskiego 31 rekrutacji.

• Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w złożonym CV dla celów związanych z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi organizowanymi przez Spółkę

Cell-Fast z siedzibą w Stalowej Woli.

Grupa Cell-Fast jest wiodącym producentem systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy, opartym w 100% na polskim kapitale. Jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata.

Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Grupa produktowa : systemy rynnowe i podsufitki

Przewiń do profilu firmy