Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel handlowy - Fotowoltaika

fotoenerga.plO firmie

3 00020 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Cementowa 3
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

fotoenerga.pl

Cementowa 3

Olsztyn

Branża fotowoltaiczna to obecnie jeden z rynków, w których przedstawiciele handlowi zarabiają najwięcej. W związku z intensywnym rozwojem naszej firmy fotoenerga.pl oraz dużym popytem na instalacje fotowoltaiczne, poszukujemy osób na stanowisko Regionalny Przedstawiciel handlowy systemów fotowoltaicznych.

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów i sprzedaż instalacji fotowoltaicznych dla firm, gospodarstw rolnych oraz odbiorcom indywidualnym.

Mile widziane:

  • doświadczenie w sprzedaży
  • podstawowa wiedza na temat instalacji fotowoltaicznych
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • wykształcenie min. średnie
  • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon)
  • pełen pakiet szkoleń technicznych i sprzedażowych
  • poza wynagrodzeniem podstawowym, klarowny i bardzo atrakcyjny system premiowy
  • pracę w przyjaznym zespole
  • imprezy integracyjne

Ogłoszenie archiwalne