Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

UTA sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie oraz stała współpraca z klientami
  • Przygotowywanie oferty handlowej
  • Profesjonalny dobór rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami, zespołem i przełożonym
  • Uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach branżowych
  • Współpraca z innymi Działami firmy w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i zaplanowanych aktywności

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
  • Wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji z klientem
  • Zdolności negocjacyjne, samodzielność oraz wewnętrzna motywacja
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość branży transportowej

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w rozwijającej się międzynarodowej organizacji
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Dobrą atmosferę w zespole i wsparcie kolegów
  • Dogodną lokalizację biura

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • kursy językowe

UTA jest jednym z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Dzięki systemowi kart UTA klienci komercyjni mogą tankować na ponad 50 000 stacji paliw w 37 krajach europejskich a także korzystać z dodatkowych usług w podróży. Obejmują one w szczególności pobieranie opłat za przejazd, korzystanie z usług warsztatowych, usług w zakresie naprawy i holowania oraz usług zwrotu podatku VAT.

Jeśli nie boisz się wychodzić ze swojej strefy komfortu, lubisz przekraczać granice, sięgać po innowacyjne rozwiązania, stawiasz na ciągły rozwój, szukamy właśnie Ciebie. Dołącz do UTA!

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, Gdańsk