Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 2017-12-08
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2018-01-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy Polską firmą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, dostarczającą wyselekcjonowane, najwyższej jakości profesjonalne produkty fryzjerskie. Tworzymy innowacyjne rozwiązania i dzielimy się wiedzą. Dbamy i doceniamy każdego klienta, traktując go z należytym szacunkiem i troską. Dążymy do celu, ale nigdy kosztem jakości obsługi i renomy. Patrzymy daleko w przyszłość, kierując się pasją i pomysłami. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego. Sprawdź i dołącz do nas!

www.beabeleza.pl/Aktualnosci // www.blog.beabeleza.pl // www.facebook.com/beabelezapolska // www.goo.gl/zZu0XJ

REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
Miejsce pracy: Gdańsk
– województwo pomorskie

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów (salony fryzjerskie)
  • Opieka nad obecnymi klientami firmy
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Promowanie profesjonalnych marek fryzjerskich, których firma jest wyłącznym dystrybutorem
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz pokazów
  • Prowadzenie negocjacji
  • Analiza działań konkurencji
  • Planowanie i raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Minimum dwu letnie doświadczenie w pracy Regionalnego Przedstawiciela Handlowego (doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem)
  • Nastawienie na realizację celów
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Uczciwość, rzetelność i dokładność
  • Wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja
  • Znajomość obsługi komputera
  • Czynne prawo jazdy – kat. B.

Oferowane warunki:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (wynagrodzenie stałe + system motywacyjny)
  • Benefity pozapłacowe – ubezpieczenie grupowe i karta medyczna
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet)
  • Możliwość rozwoju, szkolenia cykliczne – wewnętrzne i zewnętrzne
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i kreatywnym zespole
  • Kulturę pracy nastawioną na współpracę, kreatywność i zaangażowanie.

Aplikacje w języku polskim (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się