Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w związku z rozwojem nowych kanałów sprzedaży, poszukuje osób na stanowisko:

    dot. obsługi sieci handlowych AGD/RTV i klientów detalicznych

    Zasięg terytorialny pracy RPH – województwa: lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie.

    Miejsce zamieszkania: województwo lubuskie,
    Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra.

    Nr referencyjny: 05/DSP/2018

    Opis stanowiska:

    • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
    • analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży
    • realizowanie budżetu sprzedaży
    • doradztwo techniczno-handlowe
    • organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów oraz szkoleń
    • przygotowywanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji

    Wymagania:

    • umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych
    • samodzielność i efektywność w działaniu, doskonała organizacja pracy własnej
    • zdolności interpersonalne i komunikacyjne
    • znajomość technik sprzedaży i techniki prowadzenia szkoleń
    • znajomość języka angielskiego
    • prawo jazdy kat.B, gotowość do wyjazdów służbowych
    • umiejętność obsługi komputera, MS OFFICE
    • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w kanale sieci handlowych AGD/RTV lub IT

    Oferujemy:

    • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjny system wynagrodzeń
    • profesjonalne szkolenia, wsparcie merytoryczne
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • samochód, komputer i telefon służbowy
    bottom