Ta oferta pracy jest nieaktualna od 216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Poznań, Leszno, Kalisz, Krotoszyn, Jarocin, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 16.11.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Renomowana firma z branży winiarskiej, w związku z dynamicznym rozwojem oraz wprowadzaniem do swej oferty nowych produktów - poszukuje  kandydatów  na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kalisz, Krotoszyn, Leszno, Poznań, Jarocin
    Region: wielkopolskie

    Zakres obowiązków

    • Realizacja celów sprzedażowych,
    • Zarządzanie współpracą oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami
    • Analiza rynku i zachowań konkurencji
    • Wprowadzanie ofert handlowych do sprzedaży
    • Utrzymywanie odpowiednich stanów oraz właściwej ekspozycję towarów.

    Pracodawca oczekuje

    • Doświadczenia w pracy na stanowisku handlowca w branży napoje, alkohole ( min. 2 lata)
    • Umiejętności samodzielnej organizacji czasu pracy
    • Nastawienia na realizację założonych celów sprzedażowych
    • Umiejętności planowania oraz zarządzania czasem
    • Inicjatywy i zaangażowania

    Pracodawca oferuje

    • Stabilną pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia branżowe
    • Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzeń
    • Udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.