Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy Kancelarii

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria prowadząca działalność na rynku usług prawniczych, której priorytetem od początku istnienia jest zagwarantowanie osobom poszkodowanym profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej w uzyskaniu pełnej i jak najwyższej rekompensaty za doznaną szkodę.

    W związku z dynamicznym rozwojem swoich struktur poszukuje kandydata na stanowisko:

    Regionalnego Przedstawiciela Handlowego Kancelarii
    Lokalizacja: teren woj. mazowieckiego

    Zakres Obowiązków:

    • aktywne docieranie do osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i zdarzeniach losowych
    • prowadzenie umówionych przez Kancelarię spotkań z potencjalnymi klientami
    • fachowe i rzetelne doradztwo w zakresie oferowanych usług
    • podpisywanie umów i pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji
    • współpraca z Klientami oraz lokalnymi organizacjami w celu promocji misji firmy
    • dbanie o dobre relacje z klientem

    Od Kandydata Wymagamy:

    • doświadczenia w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego min 1 rok
    • umiejętności zarządzania własnym czasem oraz orientacji na wyniki
    • gotowości do pracy w terenie
    • szybkiej reakcji na trendy rynkowe i działania konkurencji
    • wysokiej kultury osobistej i dużego zasobu empatii
    • prawa jazdy kat B, oraz dobrej znajomości obsługi komputera
    • wykształcenia min. średniego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę + wszystkie narzędzia potrzebne do pracy (po okresie próbnym)
    • konkurencyjne wynagrodzenie prowizyjne, adekwatne do wkładu pracy i zaangażowania
    • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
    • pracę w dynamicznie rozwijającym się sektorze usług odszkodowawczych
    • specjalistyczne pakiety szkoleń przygotowujących do pracy na opisywanym stanowisku pracy
    • pomoc i wsparcie Centrali firmy

    Szczególnie do kontaktu zapraszamy osoby  z branży odszkodowawczej, ubezpieczeniowej, pośrednictwa kredytowego, nieruchomości.

    Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesyłanie CV, poprzez formularz kontaktowy. Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".