Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dom Korkowy Sp. z o.oO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma DOM KORKOWY SP. Z O.O z siedzibą w Krakowie, jest częścią portugalskiej grupy Amorim Revestimentos i specjalizuje się w imporcie oraz dystrybucji materiałów z branży wykończeniowej, w tym przede wszystkim podłóg: drewnianych, winylowych a także ekologicznych podłóg korkowych i pokryć ściennych.

Nasze produkty dystrybuujemy przez istniejącą sieć punktów detalicznych w całej Polsce i aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za utrzymywania relacji z klientami w województwach: małopolskim, podkarpackim, śląskim, świętokrzyskim, opolskim.

Opis stanowiska:

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • monitoring rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • umacnianie pozytywnego wizerunku firmy
  • raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • zdolności handlowe i negocjacyjne
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • umiejętność organizacji pracy - samodzielność i dyscyplina
  • umiejętność kształtowania długookresowych relacji z klientami
  • kreatywność, determinacja w realizacji celów sprzedażowych
  • znajomość branży mile widziana, lecz nie jest wymagana
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie wraz z motywacyjnym systemem prowizyjnym
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą: http://www.wicanders.pl/dom-korkowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Dom Korkowy Sp. z o.o z siedzibą w Kraków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest  Dom Korkowy z siedzibą w Kraków przy ul. Balicka 255. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy