Regionalny Przedstawiciel Handlowy

PPHU DOMAR Dominika RembiszO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma Domar istnieje na rynku od 2014 roku, do tej pory zajmowała się głównie usługami cięcia i spawania elementów stalowych oraz malowaniem konstrukcji. W tym roku firma wchodzi na rynek w nowej odsłonie pod marką GardenSteel, która specjalizuje się produkowaniem rabatów, kwietników i warzywników. Chcemy, żeby nasza marka znana była w całym kraju, a docelowo także w Europie, w związku z tym poszukujemy mobilnego przedstawiciela handlowego, który będzie obsługiwał 4 województwa: Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Łódzkie.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Polska Południowo-Zachodnia

Opis stanowiska

  • podtrzymywanie oraz pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych z branży ogrodniczej na obszarze województw:  Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Łódzkie
  • przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji
  • realizacja założonych celów sprzedażowych.
  • prezentacje oraz sprzedaż produktów firmy

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży
  • znajomość branży ogrodnictwa
  • wysoka kultura osobista
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • obowiązkowość, samodzielność oraz systematyczność w działaniu
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność skutecznej realizacji założonych celów
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • własny samochód (przynajmniej na początku)
  • założona działalność gospodarcza

Oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i unikatowych rozwiązań ogrodniczych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system prowizyjny
  • zwrot kosztów eksploatacji

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy