Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice (okolice), śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Regionalny Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: Katowice

Zadania na stanowisku:

  • budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w rynku tradycyjnym i nowoczesnym,
  • realizowanie celów w zakresie dystrybucji oraz ekspozycji produktów w podległych sklepach zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami jakościowymi,
  • planowanie, organizowanie, egzekucja uzgodnionych aktywności promocyjnych,
  • analizowanie wyników sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • prowadzenie negocjacji,
  • monitorowanie i analizowanie podległego rynku i działań konkurencji.

Oczekujemy:

  • minimum 2-letniego doświadczenie w roli przedstawiciela handlowego w branży FMCG,
  • doświadczenia we współpracy z klientami z rynku nowoczesnego i tradycyjnego,
  • prawa jazdy kat. B,
  • samodzielności, umiejętności planowania swojej pracy,
  • zdolności budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami,
  • orientacji na realizację założonych celów i determinacji w pokonywaniu trudności,
  • pozytywnego nastawienia i zaangażowania w pracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne