Ta oferta pracy jest nieaktualna od 237 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy - Key Account

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MedicaLine

    W związku z dynamicznym rozwojem, polski producent wysokiej jakości suplementów diety, właściciel marki ALINESS poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

    Regionalny Przedstawiciel Handlowy (Key Account/Doradca)

    Miejsce pracy: Wrocław
    Region: dolnośląskie

    Opis stanowiska:

    • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługę klientów (sklepy zielarsko-medyczne, sklepy z żywnością naturalną, eko i bio, również - kluby fitness, gabinety kosmetyczne i gabinety dietetyczne)
    • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie relacji z klientami firmy oraz budowanie wizerunku firmy na powierzonym terenie
    • Prowadzenie cyklicznych szkoleń produktowych (nowe produkty, wartość dodana produktu)
    • Realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych na danym terenie
    • Postępowanie zgodne z przyjętą polityką i standardami firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenie we współpracy ze sklepami zielarskimi, sklepami z żywnością naturalną, eko i bio
    • Umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji z klientami, opartych o rzetelność i wiedzę merytoryczną
    • Kreatywność i zorientowanie na sukces, pozytywne nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
    • Wysoki poziom motywacji oraz chęć samodoskonalenia się
    • Umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów
    • Uczciwość i rzetelność w codziennej współpracy
    • Prawo jazdy kategorii B
    • Mile widziana osoba aktywna fizycznie o pozytywnym usposobieniu

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w budowaniu nowoczesnej organizacji i ciekawego portfela produktowego
    • Portfel wysokiej jakości produktów, stale rozwijany
    • Pracę w interdyscyplinarnym zespole doświadczonych ekspertów, w przyjaznej atmosferze i w oparciu o najwyższe standardy praktyki biznesowej
    • Wsparcie na każdym etapie realizacji założonych zadań
    • Możliwość realnego awansu zawodowego w młodej i szybko rozwijającej się firmie
    • Profesjonalne narzędzia pracy (samochód, telefon komórkowy, laptop)
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.