Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 23.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań Sp. z o.o.

    Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań sp. z o.o. - jedna z wiodących na polskim rynku firma zajmująca się produkcją, montażem oraz serwisem mebli i urządzeń laboratoryjnych poszukuje pracowników na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na terenie całej Polski z podziałem na regiony.

    Miejsce pracy: Kielce
    Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska pracy:

    • pozyskiwanie nowych Klientów,
    • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy,
    • obsługa handlowa bieżących zapytań handlowych z regionu w zakresie mebli i urządzeń laboratoryjnych (wizyty, doradztwo, pomiary, wycena),
    • pomiary, szkice do aranżacji i wycen mebli i urządzeń dla działu handlowego,
    • doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
    • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
    • przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji technicznej do udziału w zamówieniach publicznych,
    • działania prowadzące do wnikliwego badania rynku w zakresie ogólnie pojętej branży laboratoryjnej.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • mile widziane doświadczenie w branży,
    • biegła obsługa komputera oraz aplikacji biurowych (Pakiet Office, Internet),
    • zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
    • sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność oraz odpowiedzialność,
    • komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów,
    • dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • ciekawą, samodzielną pracę,
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od wykonania budżetu),
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • uczestnictwo w najważniejszych projektach firmy,
    • specjalistyczne szkolenia.

    Wymagane dokumenty:

    • CV

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polon-Poznań z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Polon-Poznań z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.