Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 23.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań Sp. z o.o.

Fabryka Urządzeń Laboratoryjnych i Medycznych Polon-Poznań sp. z o.o. - jedna z wiodących na polskim rynku firma zajmująca się produkcją, montażem oraz serwisem mebli i urządzeń laboratoryjnych poszukuje pracowników na stanowisko Regionalnego Przedstawiciela Handlowego na terenie całej Polski z podziałem na regiony.

Miejsce pracy: Kielce
Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy:

  • pozyskiwanie nowych Klientów,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami firmy,
  • obsługa handlowa bieżących zapytań handlowych z regionu w zakresie mebli i urządzeń laboratoryjnych (wizyty, doradztwo, pomiary, wycena),
  • pomiary, szkice do aranżacji i wycen mebli i urządzeń dla działu handlowego,
  • doradztwo handlowe i techniczne w zakresie asortymentu firmy,
  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz dokumentacji technicznej do udziału w zamówieniach publicznych,
  • działania prowadzące do wnikliwego badania rynku w zakresie ogólnie pojętej branży laboratoryjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w branży,
  • biegła obsługa komputera oraz aplikacji biurowych (Pakiet Office, Internet),
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • sumienność, systematyczność, samodzielność, kreatywność oraz odpowiedzialność,
  • komunikatywność oraz umiejętność prowadzenia rozmów,
  • dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą, samodzielną pracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie zasadnicze + premia uzależniona od wykonania budżetu),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • uczestnictwo w najważniejszych projektach firmy,
  • specjalistyczne szkolenia.

Wymagane dokumenty:

  • CV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polon-Poznań z siedzibą w Poznaniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polon-Poznań z siedzibą w Poznaniu. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.