Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • Ostrowiec Świętokrzyski, Kielce, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma POLONICA D.COM Sp z o.o. S.K.A. lider w produkcji i sprzedaży pokryć dachowych oraz Regionalny Autoryzowany Dystrybutor okien i drzwi firmy DAKO
    zatrudni:

    REGIONALNYCH PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH
    na rejon
    Świętokrzyski oraz na Ostrowiec Świętokrzyski i Kielce
    Miejsce pracy: Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski

    Wymagania:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego
    • znajomość rynku materiałów budowlanych a w szczególności pokryć dachowych
    • min. średnie wykształcenie
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy

    Zadania:

    • zarządzanie sprzedażą na określonym terenie poprzez rozwijanie współpracy z dotychczasowymi klientami firmy oraz poszukiwanie nowych klientów
    • realizacja planów sprzedaży
    • utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • analiza i wdrażanie działań marketingowych i reklamowych na zarządzanym rynku
    • dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku
    • raportowanie
    • współpraca z firmami dekarskimi

    Oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagrodzenia
    • samochód służbowy, telefon komórkowy
    • stałą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • szkolenia

    Oferty wyłącznie pisemne prosimy kierować klikając w przycisk Aplikuj
    wpisując w tytule e-maila PH Ostrowiec, PH Świętokrzyskie, PH Kielce