Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Konin, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Tchibo w Polsce to unikalny model biznesowy, łączący profesjonalną wiedzę o kawie ze sprzedażą innowacyjnych kolekcji użytkowych, oferowanych w sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym www.tchibo.pl.

Tchibo to lider ilościowy na rynku kawy w Polsce oraz lider ilościowy i wartościowy podkategorii kawy mielonej. Kawa Tchibo Family jest liderem na rynku kawy i marką najchętniej wybieraną przez konsumentów.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Regionalny Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: Konin i okolice
Zadania:
  • Budowanie i rozwijanie współpracy z partnerami handlowymi w rynku tradycyjnym i nowoczesnym,
  • Realizowanie celów w zakresie dystrybucji oraz ekspozycji produktów w podległych sklepach zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami jakościowymi,
  • Planowanie, organizowanie, egzekucja uzgodnionych aktywności promocyjnych,
  • Analizowanie wyników sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • Prowadzenie negocjacji,
  • Monitorowanie i analizowanie podległego rynku i działań konkurencji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenie w roli przedstawiciela handlowego w branży FMCG,
  • Doświadczenia we współpracy z klientami z rynku nowoczesnego i tradycyjnego,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Samodzielności, umiejętności planowania swojej pracy,
  • Zdolności budowania pozytywnych, długofalowych relacji z klientami,
  • Orientacji na realizację założonych celów i determinacji w pokonywaniu trudności,
  • Pozytywnego nastawienia i zaangażowania w pracę.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pracę w oparciu o wysokie standardy w otoczeniu profesjonalistów,
  • Narzędzia pracy: samochód; służbowy, laptop, telefon komórkowy,
  • Benefity: m.in. opieka medyczna, pakiet sportowo-rekreacyjny,
  • Motywacyjny system wynagradzania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy