Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

BardoMed Sp. z o. o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zadaniem osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku będzie sprzedaż, promocja i budowanie trwałych relacji z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi na wyznaczonym obszarze.

  • Model pracy: praca stacjonarna w biurze w Krakowie + wyjazdy do klientów. Nasi klienci to ośrodki rehabilitacyjne, prywatne gabinety terapeutyczne, szpitale oraz sanatoria.

Nasze wymagania

  • wykształcenie – fizjoterapia/rehabilitacja,

  • efektywność w nawiązywaniu i rozwijaniu kontaktów interpersonalnych,

  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, biegła obsługa komputera,

  • wymagane cechy – osoba ambitna, zorientowana na wyniki,

  • prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku/praktyka w aktywnej sprzedaży.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie - stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy,

  • pełne wdrożenie i niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie sprzedaży poprzez liczne działania marketingowe,

  • interesującą pracę w dynamicznym zespole,

  • udział w targach i wydarzeniach branżowych,

  • dostęp do nowych technologii.

BardoMed Sp. z o. o.

BardoMed tworzy zgrany zespół, który od niemal 15 lat zajmuje się dystrybucją nowoczesnego sprzętu do fizjoterapii i rehabilitacji.

Przewiń do profilu firmy