Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny przedstawiciel handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 26.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącym producentem rajstop, bielizny i odzieży typu home wear. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowoczesnych i modowych produktów. Prowadzimy sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Nasze produkty spotykają się z uznaniem klientów i ekspertów z branży fashion.

    w związku z rozwojem działu handlowego poszukujemy osoby na stanowisko
    region: woj. kujawsko-pomorskie

    Jeśli jesteś sprzedawcą w sklepie odzieżowym, interesujesz się modą i masz ambicję i chęć sprawdzenia się w samodzielnej pracy a do tego lubisz jadę samochodem i rozmowy z ludźmi jesteś dla nas idealnym kandydatem. Zapraszamy do składania CV.

    zakres obowiązków:

    • aktywne pozyskiwanie klientów
    • realizacja celów sprzedażowych
    • budowanie relacji i utrzymywanie kontaktów ze stałymi klientami
    • udział w kampaniach promocyjnych

    oczekiwania od kandydatów:

    • doświadczenie w pracy z klientem
    • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedawcy w sklepie odzieżowym
    • wysoka kultura osobista
    • bardzo dobra znajomość rynku odzieży
    • pracowitość, pomysłowość, systematyczność i ambicja
    • prawo jazdy

    oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie
    • prace z produktami bardzo cenionymi przez klientów
    • pracę w zespole ludzi dla których ważna jest współpraca i osiąganie ambitnych celów
    • realny wpływ na wysokość wynagrodzenia (system premiowy)
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia branżowe i sprzedażowe
    • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków (samochód, telefon, komputer lub tablet z oprogramowaniem typu mobilny sprzedawca)

    Kandydatów spełniających nasze oczekiwania prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.H.U. TESPOL TADEUSZ KORALEWSKI z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.H.U. TESPOL TADEUSZ KORALEWSKI z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim przy ul. Łódzkiej 27/29. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.