Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

  • kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 15.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GTV to jeden z europejskich liderów na rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia LED. Firma, której międzynarodowy sukces oparty jest na kompetentnym, zgranym zespole. Zatrudniamy blisko 300 specjalistów z całego świata. Pracujemy w nowoczesnym, komfortowym biurowcu z własnym centrum logistycznym. Jeżeli jesteś gotowy do podjęcia nowych wyzwań, zapraszamy do naszego zespołu.

    Obecnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:
    REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    woj. kujawsko-pomorskie
    (branża narzędzi ręcznych i elektronarzędzi)

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych relacji
    • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku oraz analiza rynku konkurencji
    • Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
    • Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów
    • Bieżąca kontrola spływu należności

    Wymagania:

    • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
    • Wykształcenie minimum średnie
    • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i obsługi kluczowych klientów
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i zadań
    • Wysoka kultura osobista
    • Doskonała organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna ze stomatologią, karnety sportowe, ubezpieczenie grupowe)
    • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu
    • Niezbędne narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    opisopisopis
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    www.gtv.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w przesyłanym CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GTV Poland sp. z o. o. spółka komandytowa z siedzibą w Pruszkowie (05-800), ul. Przejazdowa 21 (GTV), dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.