Oferta pracy

Regionalny przedstawiciel handlowy

Olivit sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Olivit należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów diety i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty ponad 70 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny, biura w Polsce i Wielkiej Brytanii. Sukces firmy opiera się na dostarczaniu jak najlepszej obsługi klienta, efektywności w działaniu oraz utalentowanych i docenianych ludziach.

Obecnie budujemy zespół przedstawicieli handlowych na dwa rejony:
południowy (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie)
północny (woj. zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie)

Zakres obowiązków:

  • poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z klientami na powierzonym terenie (grupa docelowa to: apteki, sklepy zielarskie, sklepy z suplementami i zdrową żywnością, sklepy specjalistyczne, hurtownie)
  • monitorowania rynku i bieżących potrzeb klientów (główne zainteresowania klientów, nowe marki, indywidualne potrzeby);
  • tworzenie bazy klientów oraz planowanie wizyt,
  • realizacja planów sprzedażowo-promocyjnych,
  • raportowanie pracy zdalnej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • bardzo mile widziana znajomość branży farmaceutycznej i/lub suplementacyjnej,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • systematyczność i rzetelność w wywiązywaniu się z podjętych obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (samochód służbowy po 3-6 miesiącach),
  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym korzystanie z narzędzi systemowych,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów MS Office, Google Docs i innych.

Co oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązanie z wynikami pracy (podstawa + bonus za wyniki),
  • atrakcyjny pakiet socjalny (darmowa karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy po 3-6 miesiącach).
Jeżeli jesteś osobą zaangażowaną, odpowiedzialną,
pozytywnie nastawioną i pewną siebie oraz lubisz osiągać
jasno sprecyzowane cele,koniecznie wyślij do nas swoje CV,
ponieważ szukamy kogoś takiego jak Ty!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy