Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Deante Antczak Sp. J.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z naszymi wieloletnimi partnerami oraz nawiązywanie nowych kontaktów

  • Opracowywanie ofert sprzedażowych

  • Fachowe doradztwo i wsparcie naszych partnerów biznesowych

  • Przygotowanie i nadzór nad realizacją umów handlowych

  • Realizacja ustalonych budżetów sprzedażowych na wyznaczonym terenie

  • Współpraca z komórkami firmy w celu zapewnienia planowej realizacji zamówień

  • Prowadzenie szkoleń technicznych oraz uczestnictwo w targach i konferencjach

  • Dobra organizacja własnej pracy i dbanie o wizerunek firmy;

Nasze wymagania

  • Możesz pochwalić się zacięciem handlowym i doświadczeniem na podobnym stanowisku

  • Znasz branżę wyposażenia wnętrz i możesz poprzeć to doświadczeniem zawodowym

  • Nie są Ci obce: przygotowywanie ofert handlowych i realizacja celów sprzedażowych

  • Posiadasz zdolności analityczne

  • Masz prawo jazdy kat. B i chcesz spędzać czas z Klientami w terenie

  • Jesteś gotowy(a) pracować samodzielnie, a przy tym w relacjach z ludźmi czujesz się jak ryba w wodzie

  • Masz wykształcenie minimum średnie, jesteś otwarty(a) na wiedzę i posiadasz biegłą znajomość pakietu Office (Excel, Power Point, Word)

To oferujemy

  • Jasny system zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia, a także bonusy motywacyjne

  • Możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole.

  • Rozwój wiedzy i kompetencji w oparciu o szkolenia

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego

Deante Antczak Sp. J.

Jeśli szukasz stabilnej pracy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nie mogłeś/aś trafić lepiej. Od 30 lat produkujemy i dostarczamy wysokiej klasy wyposażenie łazienek i kuchni pod uznaną marką Deante.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, chcielibyśmy powiększyć nasz zespół o kolejnych zaangażowanych i optymistycznych Przedstawicieli Handlowych.

Przewiń do profilu firmy