Oferta pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

BOLIX S.A.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie i rozwijanie nowej linii produktów Styline (więcej informacji na www.styline.pl)

  • Rozwijanie sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie w podległym regionie nowych klientów w postaci punktów sprzedaży

  • Planowanie, organizowanie, koordynowanie i sprzedaż wyrobów do klientów

  • Opieka nad aktualnie obsługiwanymi klientami

  • Prowadzenie szkoleń w zakresie oferty produktowej

  • Zarządzanie budżetem marketingowym i realizowanie polityki marketingowej firmy

  • Dbanie o wygląd i ekspozycję produktów w punktach sprzedaży

  • Rejon podległego regionu obejmuje: woj. pomorskie, pomorsko-kujawskie i łódźkie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w kanale tradycyjnym (mile widziane w branży farbiarskiej lub budowlanej)

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Gotowość do pracy mobilnej, prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność obsługi komputera (Office)

  • Samodzielność, zdolności organizacyjne, motywacja do pracy, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w systematycznie rozwijającej się strukturze

  • Duża swoboda w kreowaniu i współtworzeniu strategii marketingowej w podległym regionie

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej PZU

  • Pakiet świadczeń socjalnych

  • Dofinansowanie do karty sportowej Multisport

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach i konferencjach

  • Cykl szkoleń wdrożeniowych

Aktualnie do naszego działu Farb Styline poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko: Regionalny Przedstawiciel Handlowy