Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Reha Fund sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Rozwój biznesu na podległym terenie poprzez pozyskiwanie nowych, obsługę aktualnych Klientów firmy i rozbudowę sieci dystrybucyjnej. Stała współpraca ze sklepami medycznymi oraz innymi podmiotami zajmującymi się sprzedażą detaliczną sprzętu medycznego.

Nasze wymagania

  • Wysoka komunikatywność
  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji produktowej
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Kreatywność w zarządzaniu swoją siecią sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Wykształcenie wyższe, znajomość rynku sprzętu medycznego oraz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – podstawa plus prowizja
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Narzędzia do pracy - samochód służbowy, tablet, telefon służbowy
  • Dużą niezależność w działaniu
  • Szkoleniowe wyjazdy zagraniczne
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Kartę sportową

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Reha Fund sp. z o.o.

Firma Reha Fund sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, od 1992 roku oferuje szeroki zakres asortymentu medycznego na wielu rynkach, pozostając jednym z liderów w swojej branży.

Więcej o nas: www.rehafund.pl

Miejsce pracy

Miejsce zamieszkania – Katowice i okolice. Teren pracy województwo śląskie.

Miejsce zamieszkania – Toruń/Bydgoszcz. Teren pracy województwo kujawsko-pomorskie + warmińsko-mazurskie.

Miejsce zamieszkania – Łódź i okolice. Teren pracy województwo łódzkie.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, kujawsko-pomorskie