Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Cartrack Polska Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż usług z zakresu zarządzania flotą oraz optymalizacji procesów biznesowych;

  • Wsparcie i rozwój klientów istniejących, a także pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych;

  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami opartych na partnerskiej współpracy;

  • Reprezentowanie marki Cartrack na podległym terenie;

  • Współudział w opracowywaniu strategii sprzedaży i prowadzenie działań marketingowych.

Nasze wymagania

  • Chęć bycia postrzegany jako partner biznesowy, a nie zwykły sprzedawca;

  • Chęć wspierania biznesu Klienta poprzez sprzedaż nowoczesnego oprogramowania;

  • Praktyczne doświadczenie w obszarze aktywnego pozyskiwania Klientów Biznesowych;

  • Umiejętność sprzedaży i swoboda prowadzenia rozmowy z Klientem Biznesowym;

  • Otwartość na wyzwania i nastawienie na realizację celu;

  • Znajomość lokalnego rynku (aktywne kontakty handlowe);

  • Swoboda w bezpośredniej pracy z klientem i oraz umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę zdalną od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz jasny i czytelny system prowizyjny;

  • Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia pracy;

  • Wsparcie silnego, stabilnego zespołu sprzedaży;

  • Szkolenia;

  • Wyjazdy integracyjne i okolicznościowe np. targi samochodowe;

  • Miłą atmosferę w energicznym i rozwojowym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Cartrack Polska Sp. z o.o.

Cartrack Polska jest częścią międzynarodowej organizacji Cartrack Holding, globalnego dostawcy usług telemetrycznych do pojazdów. Jesteśmy firmą technologiczną świadczącą usługi SaaS w oparciu o urządzenia oraz oprogramowanie własnej produkcji.

Globalnie obsługujemy ponad milion pojazdów w 24 krajach.

W Polsce, jako najczęściej wybierany dostawca usług telemetrycznych, Cartrack obecny jest od ponad 10 lat, każdego dnia wspierając operacyjnie, analitycznie i technologicznie przedsiębiorców i ich floty.

Naszym celem na rok 2021 jest powiększenie naszego kilkudziesięcioosobowego zespołu w obszarach: sprzedaży, obsługi klienta, backoffice, logistyki i serwisu.

Przewiń do profilu firmy