Logo Pracuj.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Olivit sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie
    kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z klientami na powierzonym terenie (grupa docelowa to: apteki, sklepy zielarskie, sklepy z suplementami i zdrową żywnością, sklepy specjalistyczne, hurtownie)
  • monitorowania rynku i bieżących potrzeb klientów (główne zainteresowania klientów, nowe marki, indywidualne potrzeby);
  • tworzenie bazy klientów oraz planowanie wizyt,
  • realizacja planów sprzedażowo-promocyjnych,
  • raportowanie pracy zdalnej,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość branży farmaceutycznej i/lub suplementacyjnej,
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • systematyczność i rzetelność w wywiązywaniu się z podjętych obowiązków,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym korzystanie z narzędzi systemowych,
  • umiejętność obsługi komputera, znajomość programów MS Office, Google Docs i innych.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie UoP lub B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązanie z wynikami pracy (podstawa + bonus za wyniki),
  • atrakcyjny pakiet socjalny (darmowa karta multisport, prywatne ubezpieczenie zdrowotne),
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, samochód służbowy po 3-6 miesiącach).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Firma Olivit Sp. z o.o. należy do grupy jednego z liderów dystrybucji suplementów prozdrowotnych i witamin w Europie. Grupa dystrybuuje produkty niemal 150 marek do ponad 50 krajów w Europie i na świecie, ponadto posiada magazyny i biura w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Regionalny Przedstawiciel Handlowy, kujawsko-pomorskie