„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMPIRE Pharma sp. z o.o. z siedzibą w Radzyminie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 17 cze 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja i sprzedaż produktów kosmetycznych na rynku detalicznym ( dystrybutorzy, sklepy detaliczne),

  • Obszar pracy: 3-5 województw,

  • Realizacja planów sprzedaży na wyznaczonym terenie,

  • Nawiązywanie nowych i rozwijanie dotychczasowych kontaktów handlowych,

  • Aktywna praca nad poszerzaniem bazy współpracujących klientów,

  • Raportowanie wyników swojej działalności,

  • Stałe monitorowanie rynku i działań konkurencji,

  • Aktywne kreowanie polityki sprzedażowej firmy,

  • Reprezentowanie firmy podczas targów i spotkań branżowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych,

  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność organizacji pracy i samodyscyplina,

  • Wymagane prawo jazdy kat. B,

  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),

  • Łatwość przyswajania wiedzy,

  • Oczekiwane min. 2 letnie doświadczenie w pracy handlowca w branży kosmetycznej,

  • Bardzo dobra znajomość lokalnego rynku kosmetycznego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + otwarty system prowizyjny,

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,

  • Narzędzia pracy (samochód służbowy - także do użytkowania prywatnego, telefon, komputer),

  • Regularne szkolenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Przyjazną atmosferę,

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

EMPIRE Pharma Sp. z o.o.

Firma EMPIRE Pharma Sp. z o.o. od 2014 roku zajmuje się produkcją, promocją i sprzedażą profesjonalnych kosmetyków do gabinetów medycyny estetycznej, gabinetów kosmetycznych i hurtowni.

OPIS STANOWISKA:

Przewiń do profilu firmy