Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

NOVICARE sp. z o.o. O firmie

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów w sklepach z zaopatrzeniem medycznym oraz innych podmiotach zajmującymi się sprzedażą sprzętu medycznego,

  • Reprezentowanie firmy na powierzonym terenie - Regony R1, R2, R3 (opisane terytorialnie poniżej),

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,

  • Podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy,

  • Realizacja planów sprzedaży,

  • Raportowanie.

Nasze wymagania

  • Wysoka komunikatywność,

  • Sukcesów w pozyskiwaniu nowych klientów,

  • Umiejętność efektywnego stosowania technik sprzedaży i obsługi klienta,

  • Samodzielność, sumienność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • Motywacja i zaangażowanie w realizację planów sprzedażowych

  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, znajomość rynku sprzętu medycznego, praca w sklepie medycznym, doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Stałe atrakcyjne wynagrodzenie plus premia,

  • Samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

NOVICARE sp. z o.o.

Novicare Sp. z o.o. wyłączny dystrybutor wyrobów medycznych marki DR. Med i Orthocare w Polsce.

www.drmed.com.pl

Przewiń do profilu firmy

Regiony pracy:

Region R1 - pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie,

Region R2 - mazowieckie, łódzkie, lubelskie,

Region R3 - małopolskie, śląskie, świętokrzyskie,